top of page
Wnętrze restauracji

wnętrza

oklejanie użytkowe
i dekoracyjne

Tworzymy ponadczasowe wnętrza od podstaw lub zaprojektujemy nową odsłonę istniejącego wnętrza i damy drugie życie meblom, drzwiom czy ścianą. Dobierzemy odpowiednie materiały wykończeniowe, aby uzyskać zamierzony efekt 'wow'. Pracujemy w technologii druku HP Latex połączonej z foliami 3M. Korzystamy z najnowszych rozwiązań w branży rebrandingu / tapet, płócien, laminatów architektonicznych, systemów przyciemniania szyb/.

rebranding

Dla nas definicja rebrandingu to szybki remont bez kurzu, hałasu i uciążliwych wyburzeń w kilka dni ze spektakularnymi efektami. Zamiast wyrywać drzwi wraz z futrynami - oklejamy je. Zamiast wyrzucać meble i kupować nowe - okleimy je. Zamiast pokrywać ściany ciężkimi tynkami - okleimy je. W ten sposób szybko  i czysto zmienisz swoje wnętrze nie do poznania. To się opłaca. Tę metodę "szybkiego remontu" wybierają u nas: hotele, urzędy, szkoły, baseny, sklepy, restauracje, kawiarnie, przychodnie, galerie handlowe oraz wszelkiego rodzaju biura o różnym charakterze działalności.

laminaty architektoniczne DI-NOC™

Stosujemy je na wszelkiego rodzaju powierzchniach, także nierównych, które poddawane są rebrandingowi. DI-NOC™ to bardzo trwałe, wysokiej jakości samoprzylepne laminaty. Ich trójwymiarowa faktura tworzy realistyczną imitację materiałów jak metal, beton, drewno, czy nawet wełna. Technologia DI-NOC™ daje możliwość oklejenia ścian, kolumn, sufitów, drzwi, pomieszczeń, wind czy mebli. 

dinoc.jpg

identyfikacja wnętrz

Wyeksponowanie w głównej części budynku logo firmy lub jej hasła przewodniego, a także czytelnych informacji kierujących klientów we właściwe miejsca to zawsze dobry pomysł. Najwyższa jakość zaprezentuje Cię najlepiej. Powiedz czego potrzebujesz, my zrobimy resztę, bo wiemy jak.

ident.png

wykończenie powierzchni szklanych

Do dopełnienia wystróju wnętrz, można również wykorzystać powierzchnie szklane.  Nie chodzi tu tylko o same okna zewnętrzne, ale również o szklane witryny, przeszklone części pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, a także np. szklane elementy architektoniczne budynków. Najlepiej sprawdzają się: - folie 3M™ FASARA™, które zapewniają w pomieszczeniach rodzaj intymności dzięki aplikacji na szybach delikatnych, ale jednak ograniczających widoczność geometrycznych wzorów, - klasyczna folia mrożona, z której można wyciąć dowolne kształty oraz nadrukować na niej wybraną grafikę, co daje możliwość ekspozycji treści reklamy na szybie wraz z zasłonięciem części jej przejrzystości,   - folia ograniczająca nagrzewanie się pomieszczeń, najlepiej sprawdza się w budynkach o dużych oknach zlokalizowanych od południowej strony. 

mrozonka.png
grafiki_.png

grafiki ścienne

Wchodzisz do swojego nowego biura i mimo że zadbałeś o właściwe meble i kolorystykę ścian czujesz, że jest pusto. W takich przypadkach proponujemy wykonanie grafiki ściennej z motywem wybranym dla Ciebie. Może to być Twoje logo, zestaw haseł motywujących do pracy, albo po prostu górski widok, który zachwyca Cię i relaksuje. Najpierw dokonujemy pomiaru i ustaleń co ma zawierać projekt. Następnie wybieramy nośnik, zatem czy będzie to tapeta, folia, czy może naklejka. Wtedy przygotowujemy grafikę, drukujemy i realizujemy u Ciebie na miejscu. 

bottom of page