top of page
Wnętrze restauracji

reklama

co nas wyróżnia?

Doskonała znajomość branży reklamowej. Wiemy, że oklejanie wielkich pojazdów wymaga posiadania dużych przestrzeni, gdzie da się wytworzyć ściśle określone warunki. Hala, w której pracujemy jest ogrzewana i pomieści zarówno cysternę, tira, jak i całą flotę samochodów. Szeroko pojęta reklama zewnętrzna to przede wszystkim dostęp do niezawodnych maszyn, materiałów i ludzi. Dlatego pracujemy z najlepszymi fachowcami w ramach własnego parku maszynowego w zakresie druku, malowania proszkowego, a także prac ślusarskich niezbędnych do kompleksowego wykonania reklam.

co daje nam pracę?

Zaufanie naszych klientów. Wracają oni do nas z nowymi potrzebami, a także  polecają nas kolejnym firmom. Dobre projekty i wysoka jakość użytych materiałów minimalizuje ryzyko reklamacji. To się zwyczajnie opłaca przede wszystkim naszym klientom. Nasza praca jest naszą najlepszą wizytówką, zatem już od ponad 20 lat działamy na najwyższym poziomie jakości. 

biuro projektowe

W reklamie pierwsze wrażenie jest bezcenne. Dlatego trzeba wiedzieć jak i do kogo reklama ma być skierowana. Zanim grafik przystąpi do tworzenia projektu dokonujemy dogłębnej analizy Twojej branży.

projekt.png
poli.png

poligrafia

Kiedy nasze projekty są gotowe,  przekazujemy je do realizacji. Bazując na sprawdzonym sprzęcie i komponentach jesteśmy spokojni o dotrzymanie ustalonego terminu oraz najwyższej jakości druku. Możesz zamówić u nas wizytówki, ulotki, katalogi, foldery reklamowe, teczki papierowe, plakaty, kalendarze, menu, segregatory, papier firmowy i wiele innych, w tym również znakowanie odzieży firmowej. Wszystko po to, by Twoja marka była dobrze rozpoznawalna w każdym wymiarze.

reklama zewnętrzna

Do reklamy zewnętrznej można podejść standardowo, drukując ją na billboardzie lub umieszczając logo na tablicy informacyjnej, czy szyldzie. Nas interesuje niestandardowe podejście do prezentacji Twojej marki. Jeśli billboard, to z nietypowym projektem, jeśli tablica, lub szyld, to na nietypowym materiale połączonym z przykuwającym uwagę wykończeniem. Tak, żeby każdy spojrzał i zapamiętał. Nie boimy się łączenia różnych faktur i stylów. Dobra reklama zewnętrzna, to łatwiejsza lokalizacja firmy i szybszy sposób na przyciągnięcie klientów. Potrzebujesz czegoś więcej? Wytniemy litery z nazwą firmy, lub Twoim hasłem przewodnim. Podświetlimy je, niech błyszczą, a jeśli marzysz o reklamie w nowoczesnym stylu wykonamy ją w np. w klimacie loftowym.  

litery.png
okl.png

oklejanie

Najlepszym sposobem na szybką zmianę jest oklejanie. Bez znaczenia, czy dopiero zaczynasz, czy też po kilku latach chcesz coś zmienić w wyglądzie Twojej marki. Nie musisz robić wielkich i drogich remontów. Wystarczy sprytnie zaprojektowany rebranding pomieszczenia, a jeśli masz ochotę, również pozostałych elementów reklamowych. Od czego zacząć? zmiana wystroju wnętrz – każdej ścianie, na którą nie chcesz już patrzeć w swoim biurze możesz nadać nowe życie. Zaprojektujemy dla Ciebie wnętrze salonu fryzjerskiego, kawiarni, czy sklepu. Przez taką zmianę wnętrze nabierze nowego charakteru. oklejanie samochodów – reklama na samochodzie to najłatwiejszy sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Szybko można ją zrealizować i zmienić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Bezpieczna dla karoserii, interesująca dla klientów, opłacalna dla Ciebie. Warto ją wykorzystać.

bottom of page