top of page
Polerowanie samochodu

oklejanie

o nas

oklejamy samochody…   

 … najciekawszymi projektami, kreowanymi przez naszych projektantów do specyfiki Twojej branży.

oklejamy samochody…   

 … z użyciem najlepszej technologii. Łącząc druk HP Latex z foliami 3M wykonujemy wydruki objęte międzynarodową gwarancją 3M MCSTM.  Mamy własną drukarnię, dlatego łatwo nam dopilnować najwyższej jakości.

oklejamy samochody…     

… w dużej ocieplanej hali, gdzie bez znaczenia na porę roku możemy pracować również z pojazdami największych gabarytów.

oklejamy samochody…     

… bez użycia nożyka. Nasz zespół to wykwalifikowani aplikatorzy, którzy wiedzą jak obchodzić się z wydrukiem, a także z lakierem samochodowym.

oklejamy samochody...   

 … już ponad 20 lat mówi się, że ekspert to ktoś, kto popełnił w danej dziedzinie wszystkie możliwe błędy. Jesteśmy ekspertami, bo popełnianie błędów mamy już za sobą. Dlatego teraz możemy zagwarantować najwyższą jakość usług.

po co oklejamy samochody?

Podstawą skutecznej reklamy jest rozpoznawalność marki i powtarzalność przekazu. Nad rozpoznawalnością pracują nasi projektanci i z powodzeniem opracowują najlepsze rozwiązania dla branży, w której działasz. Wszędzie, gdzie pojawi się Twój samochód firmowy mogą być potencjalni klienci. Pomóż im dotrzeć do siebie. 

po co.png

technologia

Wydruki lateksowe do aplikacji na samochodach, oparte na technologii HP, wykonywane są na najlepszych jakościowo materiałach. Aplikacje pokryte są laminatem zabezpieczającym kolory przed promieniami UV, a folię przed uszkodzeniami mechanicznymi. Podczas ściągania reklamy na karoserii nie pozostanie nawet najmniejszy ślad kleju, a przez cały czas użytkowania lakier samochodu chroniony jest pod kolorową, zarabiającą dla Ciebie grafiką.  

techn.png

oklejanie flot

Masz zespół handlowców jeżdżących po całej Polsce, albo ciężarówki, czy samochody dostawcze obsługujące klientów lokalnie. Utrzymanie jednakowego obrendowania samochodów powoduje wzrost rozpoznawalności marki. Im więcej osób skojarzy reklamę z Twoją firmą, tym większe szanse na powitanie u siebie nowego klienta. Dlatego przygotujemy projekt i zrealizujemy go na wszystkich Twoich samochodach zgodnie z pozostałymi materiałami reklamowymi. Wtedy przekaz będzie jeszcze silniejszy. 

flota.png
reszta.png

czy tylko samochody?

To by było zbyt proste. Oklejamy jednoślady, quady, kampery, samochody dostawcze każdego rozmiaru, w tym również największe z największych TIRów. Wyjeżdżały z naszej hali oklejone ambulanse, samochody straży pożarnej, wojskowe ciężarówki i wiele innych pojazdów uprzywilejowanych. Ale to jeszcze nie koniec. Możemy pochwalić się realizacjami na cysternach, łodziach, pociągach, a nawet samolotach.

Jeśli masz rakietę, to chętnie ją okleimy, bo póki co nie wysłaliśmy żadnego wydruku w kosmos. Zadzwoń do nas w tej sprawie. 

bottom of page