top of page
IMG_0778.jpg

reklama zewnętrzna

reklama zewnętrzna

To istotna część architektury, dodająca budynkowi elementu  dekoracyjnego, będącego przy okazji stosowną informacją. Projekt pasujący do Twojej lokalizacji może zawierać: - litery podświetlane - totemy - kasetony - elementy małej architektury - neony - litery przestrzenne - szyldy - flagi i batfany - tablice reklamowe

oferta

Przygotowanie reklamy zewnętrznej wymaga połączenia kilku dziedzin. Począwszy od analizy branży, przez projekty graficzne, wydruki i realizacje, a następnie montaż na różnych nośnikach. Najwyżej cenimy sobie wysoką jakość. Dlatego chcemy mieć pewność, że każdy element został wykonany przez wykwalifikowanych fachowców, przy użyciu najlepszych materiałów. 

tablice / szyldy

Oznakowanie firmy  jest podstawowym sygnałem, który zwraca uwagę klienta na obecność Twojej marki na rynku. Wykonamy dla Ciebie tablice wolnostojące, naścienne a także ozdobne szyldy, dobrane odpowiednio do architektury budynku. Drukujemy bezpośrednio na płytach, co daje trwałość i odporność na działanie warunków zewnętrznych. Każdą tablicę, czy szyld zamontujemy tam gdzie sobie tego życzysz.

tablice.png

kto przygotowuje
Twoją reklamę?

- nasze biuro projektowe, składające się ze świetnych grafików i architektów, - nasza drukarnia, gdzie damy Ci certyfikowaną gwarancję na zrealizowane u nas wydruki, - nasza malarnia, w której pomalujemy proszkowo wybrane części konstrukcji, - nasza ślusarnia, gdzie wykonujemy elementy metalowe, stanowiące stelaże do Twojej reklamy, a także frezujemy i wycinamy części w różnych materiałach, jak blacha, drewno, czy wszelakiego typu tworzywa sztuczne.   Zadzwoń, by umówić się na spotkanie.

reklama świetlna

Widoczność firmy również po zmroku warto wyróżnić za pomocą reklamy świetlnej. Wykonujemy ją w wielu technologiach w zależności od przeznaczenia. Przygotujemy dla Ciebie: - kasetony podświetlane w całości lub świecące tylko literami, - litery podświetlane, - pylony podświetlane, - neony, - otoki świetlne. Jeśli masz już taką reklamę, ale chcesz ją odświeżyć lub całkowicie zmienić, dokonamy jej renowacji i konserwacji.

swietlna.png

litery przestrzenne

Możemy wykonać dowolny projekt  z pleksi, drewna, dibondu, aluminium, czy stali. Wszystko zależy od efektu i stylu, który chcemy osiągnąć. Do liter i elementów reklamowych możemy dodać oświetlenie, tworząc litery podświetlane lub podświetlające ścianę.

litery.png
elem.png

elementy małej architektury

Reklama powinna pojawiać się nie tylko na fasadzie budynku, czy płotu. Pamiętaj, że warto oznakować wszystko co identyfikuje Twoją markę i pozwala odnaleźć Cię  w przestrzeni miejskiej. Jeśli budynek jest w głębi, warto wyeksponować jego numer na skraju posesji, a także oznakować właściwy kierunek poruszania się po niej. Gdy w biurowcu znajduje się więcej firm, każda z nich zostanie oznaczona na ekspozytorze przed wejściem do niego. 

bottom of page