top of page

laminaty architektoniczne 3M™ DI-NOC™ zmieniają wygląd przestrzeni i obiektów

Zaktualizowano: 29 lip 2021

Co to jest 3M™ DI-NOC™

Folie 3M™ DI-NOC™ zawierają specjalny składnik klejący i dobrze przylegają zarówno do gładkich, jak i chropowatych powierzchni. Mogą być używane do najrozmaitszych zastosowań — od odnawiania mebli po pokrywanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych, tworząc interesujące architektonicznie rozwiązania. Oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Do aplikacji folii 3M™ DI-NOC™ nie są używane żadne produkty chemiczne.

Typowe zastosowania 3M™ DI-NOC™

Remonty i modernizacje hoteli, biur i sklepów. itd.


Seria matowa

Nowa kolekcja 3M™ DI-NOC™, będąca połączeniem nauki i sztuki, zawiera zaawansowaną ultramatową powłokę, zaprojektowaną i wyprodukowaną przez centrum badawcze i projektowe 3M w Japonii. To wyjątkowe wykończenie zapewnia najbardziej naturalny wygląd, a odróżnienie rzeczywistego materiału od wzoru DI-NOC™ jest prawie niemożliwe. Uzupełnia paletę projektanta o szereg ekscytujących, nowych efektów — w tym naturalne słoje drewna, wzory naturalnego kamienia o realistycznym wyglądzie, metaliczne i jednolite kolory, szczegółowe wzory tkanin i skóry, które są nie tylko żywe, ale również odporne na ślady palców.


Glass finish

Innowacyjna folia z bezbarwną warstwą klejącą, 3M™ DI-NOC™ Glass Finish może być aplikowana bezpośrednio na powierzchnie szklane, co daje nieskończone możliwości dla architektów i projektantów wnętrz.Nowy materiał 3M™ DI-NOC™ Glass Finish jest wystarczająco wszechstronny, aby zmienić każdą przestrzeń, stworzyć jasne i emeganckie wnętrze, a także odświeżyć obszary części wspólnych, w których ważna jest wysoka jakość i odporność materiału na zabrudzenia. Wprowadzonych zostanie kilkanaście wzorów, od drewna, metalu, tkaniny i kamienia po białe i czarne wzory.9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page